مونوشلف چیست

مونوشلف چیست؟

تولیدکنندگان محصولات زمانی که با استقبال مشتریان مواجه میشوند، به فکر میافتند که چگونه محصولات خود را به افراد بیشتری در اقصا نقاط ایران و دنیا شناسایی کنند.

شرکت و کارخانه مونوشلف از جمله این تولیدکنندگان است که دست به تولید انواع قفسههای اداری، لوکس و … زده است.

جنس و کیفیت قفسه های تولیدی مونوشلف

مونوشلف انواع قفسهها را باتوجه به نوع کاربری و درخواست مشتریان تولید میکند. کارتن پلاست، گلاس، فلز، پلکی و … از جمله جنس قفسههایی است که این تولیدی تولید میکند.

از بهترین و بارزترین ویژگیهای این قفسهها سبک بودن آنها است.

انواع مدل قفسههای تولیدی مونوشلف

با توجه به تنوع و گستردگی درخواستها و نیازهایی که فروشگاهها و ادارات نسبت به قفسه دارند، نوع این قفسهها تغییر خواهد کرد. تنظیمی، پرچمی، فلکهای، بادبانی، ایکس، کراسس، خرچنگی از انواع مدلهایی است که مونوشلف قفسه تولید کرده است.

توجه به نوع کاربری قفسه مونوشلف

بهتر است با توجه به نوع نیازی که داریم، سفارش قفسه مونوشلف دهیم. به عنوان نمونه ممکن است شما فروشگاه تجهیزات اتومبیل داشته باشید و یا حتی تجهیزات باغبانی بفروشید، بنابراین لازم است متناسب با نوع کاربری فروشگاه قفسه خریداری کنید. مطمئنا قفسه تجهیزات اتومبیل باید دارای استحکام بیشتری باشد و یا حتی فلزی باشد. متناسب با مشتری و نوع فروش محصول بهتر است که از طرح  و شکل قفسههایی استفاده شود که متناسب با محصول و مشتری است.

اما اگر مغاه  لوازم شیرینی فروشی  داشته باشید و یا خرازی داشته باشید نیازی به قفسههای فلزی و محکم نیست. سعی کنید قفسههای مونوشلف را به شکلی سفارش دهید که مشتری به راحتی محصول را از نزدیک ببیند و لمس کند.

تولیدی بزرگ مونوشلف این امکان را برای مشتریان فراهم آورده است که قدرت انتخاب بالایی داشته باشند و هر محصولی را متناسب با کاربری خود انتخاب کنند.

برای انتخاب قفسه یک لوازم آرایشی و بهداشتی فروشی بهتر است کلا سبک انتخاب و سلیقه خود را تغییر دهید. از قفسههایی استفاه کنید که در فضایی پایین و میانی مغازه قرار گرفته باشد و  مشتری به راحتی بتواند محصول را ببیند و انتخاب کند. برای این کاربری از محصولات و قفسههای مونوشلف فانتزی، کوچک و سبک استفاده کنید.

در ابتدا تولیدات مونوشلف بیشتر در زمینه جنسهایی فلزی و طلق پلاستیکی گلاس و کارتن پلاست بوده است. این جنسها بسیار با کیفیت و با دوام بود.

البته باید بیان کنیم که در ابتدا کاربری محصولات مونوشلف در زمینه معرفی محصولات در نمایشگاههای بزرگ بوده است.

در فضای نمایشگاه معرفی همه محصولات به حجم بالای مشتری تقریبا غیرممکن و بسیار مشکل است. بنابراین بهترین شیوه استفاده از قفسههای مونوشلفی بوده است که این کارخانه به نمایشگاه و فروشگاهها ارائه کرده است.

گاهی ممکن است کاربری مغازه را برای مصرف همیشگی او مشخص کرده باشیم. در این صورت بهتر است که از قفسههایی استفاده کنیم که مونوشلف به صورت کاملا سبک تولید کرده است و آنها را میتوان هنگام ساخت و طراحی دیوار ساختمان در دیوار فروشگاه تعبیه کرد.

طراحی قفسه های مونوشلف

این بستگی به شما دارد و اینکه میخواهید به چه میزان سلیقه به خرج دهید و به چه میزان هزینه کنید. به راحتی میتوانید طراحی قفسهها را به صورتی انجام دهید و سفارش دهید که فضایی فروشگاه دل باز شود و تا حدود زیادی برای مشتری اشتیاق آور باشد.

طرحها و قفسههای گذشته مونوشلف بیشتر با رنگ و طرحی تیره طراحی میشدند و به صورت ساده و یا بعضا آهنی و زمخت جهت بالا بردن کاربری آنها طراحی میشدند.

اما امروزه تولید مونوشلف و قفسههای اداری و فروشگاهی دچار تحول گستردهای شدهاند. مونوشلف دیگر تنها برای نمایشگاهها قفسه تولید نمیکند. برای انواع فروشگاههای لوکس با انواع کاربری، هایپرمارکت، سوپرمارکت، فروشگاههای زنجیرهای و حتی تجهیزات فروشی نیز انواع قفسه تولید میکند.

البته لازم به یادآوری است که کارخانه بزرگ قفسهسازی مونوشلف دارای کاربری گسترده و متنوعی است که برای همه اقلام ذکر شده متناسب با نوع سفارش و کاربری محصول، قفسه تولید میکند.

تنوع و گستردگی دنیای قفسه باعث خواهد شد که مشتری و صاحبان فروشگاهها به راحتی متناسب با نوع نیاز خود قفسه مورد نظر خود را انتخاب کنند.

در کنار معرفی همه خواص و ویژگیهای قفسههای فروشگاهی مونوشلف، سبکی محصولات و قفسههای آن از بارزترین  و بهترین ویژگیهایی است که کارخانه مونوشلف به آن توجه کرده و برای همه مشتریان از اهمیت ویژه برخوردار است.

نوشته های اخیر

یک نظر بدهید

0
انتقال به واتساپ
1
سلام
برای ارتباط با مشاور آکاربو از طریق واتساپ بر روی آیکون پایین کلیک کنید