خواص بادام درختى براى بيمارى هاى قلبى

 

بادام درختى حاوى مواد مغذى و سرشار از فيبر، ويتامين E، ريبوفلاوين و مواد معدنى مانند :كلسيم ،فسفر ،منيزيم ،روى و مس مى باشد. بادام منبع پروتئين ،تيامين ،نياسين و آهن است كه براى سلامتى قلب بسيار مفيد است.

خواص بادام درختى براى قلب

بادام درختى دانه اى از آجيل و خشكبار است.

حاوى مواد مغذى و سرشار از فيبر ،ويتامين E، ريبوفلاوين و مواد معدنى :كلسيم ،فسفر ،منيزيم ،روى و مس مى باشد. بادام منبع پروتئين ،تيامين ،نياسين و آهن است.

از مغز بادام به عنوان بخشى از رژيم عذايى سالم در بيماران قلبى استفاده مى سود به دليل چربى اشباع نشده به كنترل سطح كلسترول كمک مى كند و خطر بيمارى قلبى را كاهش مى دهد. به دليل دارابودن ويتامين Eدر حفظ سلول ها از آسيب سلولى پيشگيرى مى كتد.

ویتامین E، منیزیم و آنتی‌اکسیدان‌های موجود در بادام به سريع شدن جریان خون کمک کرده و برای سلامتی قلب موثر است.

خواص مصرف بادام

            خواص مصرف بادام

فیبر موجود در بادام درختی

مصرف بادام در هنگام صبحانه فیبر و ویتامین E مورد نیاز بدن را تامین کرده و عواملى برای جلوگيرى از بیماری‌های قلبی و عروقی به شمار مى رود.

مصرف بادام به افراد کمک می‌کند که بدن و قلب خود را در بهترين وضع قرار دهند و دچار اضافه وزن نشوند كه اضافه وزن یکی از اصلى ترين دلایل ابتلا به اختلالات قلبی و عروقی است.

بادام مقادیر زیادی اسید آمینه آرجینین دارد که به آرامش عروق خونی کمک می‌کند و گردش خون را بهبود می‌بخشد.

چربی هاى موجود در بادام همانند چربی است که در روغن زیتون وجود دارد و به همین خاطر به تایید پزشکان برای سلامت قلب مفید است.

بادام می‌تواند میزان کلسترول بد خون را كاهش دهد و از خطر بروز امراض قلبی جلوگيری كند.
بادام همچنین برای درمان زخم روده، مثانه و اسهال مفید بوده و بادام بو داده برای معده مقوی است.

فواید بادام

                 فواید بادام

حفاظت از قلب به کمک بادام درختی

یکی دیگر از خواص بادام برای سلامتی است چربی‌های‌ غیراشباع، پروتئین و پتاسیم موجود در بادام همگی براى حافظت از قلب كمک مى كند.

منیزیم موجود در بادام می‌تواند از حمله قلبى پيشگيرى كند

منيزيم و پتاسيم موجود در بادام زماني که به مقدار کافى منيزيم در بدن باشد در خون جريان مى يابد و اکسيژن و مواد مغذى را سريع تر حمل مى کند و جلوى افزايش ضربان قلب را مى گيرد.

پتاسيم موجود در بادام درختی در انقباض عضلات، به جريان درآوردن اعصاب، متعادل کردن فشار خون و عملکرد بهتر قلب كمک مى كند.

استند فروشگاهی مخصوص بادام درختی

امروزه داشتن فضای فروشگاهی مدرن جهت فروش بیشتر، بسیار حائز اهمیت است. با توجه به شیوع ویروس کرونا و همه گیر شدن آن، استفاده از مخازنی برای نگهداری و فروش محصولات فله که از ورود ویروس به داخل محصولات جلوگیری کند، بسیار مهم است. استند های فروشگاهی آکاربو به دلیل داشتن درپوش محافظ از ورود هرگونه عوامل بیماری زا به داخل محصولات جلوگیری میکند. همچنین با استفاده از شیرهای خروجی، خارج کردن محصول از درون مخازن بدون دخالت دست صورت میگیرد.

استند مخصوص بادام درختی

             استند مخصوص بادام درختی

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

0
انتقال به واتساپ
1
سلام
برای ارتباط با مشاور آکاربو از طریق واتساپ بر روی آیکون پایین کلیک کنید