لاغری با مصرف بادام زمینی

لاغری با مصرف بادام زمینی

لاغری با مصرف بادام زمینی

 لاغرى با مصرف  بادام زمينى

اگر از اضافه وزن رنج مى بريد و مى خواهيد به وزن ايده آل تان  برسيد،  مسلما در كوتاه مدت به نتيجه نخواهيد رسيد. پياده روى و رژيم غذايى بهترين گزينه براى كاهش وزن و لاغرى محسوب می شوند.بنابراین بهتر است که تجدید نظری در خصوص برنامه غذائی خود داشته باشید. لاغری با مصرف بادام زمینی می تواند مسیر رسیدن به وزن ایده آل را به سهولت امکان پذیر سازد.

آجيل ها داراى موادمغذى اند  و مصرف آنها در رژيم غذايى بسيارحائز اهمیت است . يكى از مغزهاى خوشمزه كه مى توانيد در برنامه غذايى خود قرار دهيد، بادام زمينى است .

لاغری با مصرف بادام زمینی

لاغری با مصرف بادام زمینی

بادام زمینی وخواص آن

بادام زمينى يكى از خوراكى هاى پر انرژى است. طبق تحقيقات افرادى كه آجيل و مغزهايى چون بادام زمينى مصرف مى كنند، نمايه توده بدنی  كمترى دارند .بادام زمينى داراى چربى مفيد ،پروتئين و فيبر مى باشد . مصرف بادام زمینی به عنوان میان وعده  موجب بروز احساس سيرى مى شود و به دلیل احساس سیری به نسبت طولانی مدت، تمایل به خوردن غذاهاى اضافى  کاهش می یابد که همین امر  موجب كاهش وزن مى شود.

بادام زمينى يكى از مغزهائی است که موجب ثبات وزن می شود. برخلاف چربى و كالرى بالائی که دارد، به كاهش وزن كمك مى كند.

خواص بادام زمينى براى لاغرى

با قرار دادن بادام زمينى در سبد غذايى خود هميشه احساس سيرى مى كنيد . مصرف روزانه چند عدد بادام زمينى کمک به  كنترل اشتهاى كاذب  مى كند .با دريافت مواد مغذى لازم احساس سيرى مى كنيد و از خوردن تنقلات ناسالم جلوگيرى به عمل می آید. بادام زمينى داراى فيبر بالايى است كه به هضم دستگاه گوارش كمك مى كند. فيبر موجود در بادام زمينى علاوه بر جذب چربى هاى زائد، در درمان يبوست نيز موثر است .

افزايش سوخت و ساز بدن با مصرف بادام زمينى

مصرف بادام زمينى به صورت روزانه به سوخت و ساز بدن كمك مى كند . با افزايش سوخت و ساز بدن مى توانيد به وزن ايده آل برسيد . افزايش سوخت و ساز بدن موجب از بين رفتن انرژى بسيارى در بدن مى شود به همین خاطر بدن براى تامبن انرژى از چربى هاى ذخيره شده  استفاده مى كند. مصرف روزانه ٣٠عدد بادام در كنار ورزش به صورت چشم گيرى در كاهش وزن كمك مى كند .

بادام زمینی و ارزش غذائی بالای آن

بادام زمينى سرشار از موادمغذى است. اين مغز را مى توان بصورت خام و فرآورى شده مصرف كرد. با مصرف بادام زمينى به عنوان ميان وعده از ناراحتى هاى گوارشى در امان هستيد .افرادى كه مى خواهند كاهش وزن داشته باشند بهتر است بدانند که  بادام زمينى يك ميان وعده عالى است، که نباید از مصرف آن غفلت کرد .

نکاتی مهم در خصوص تهیه ی بادام زمینی و انواع آجیل

امروزه باید به این نکته توجه داشت که شکل عرضه ی محصولات فله ماننددیرین نباید انجام شود،زیرا امکان ورود هر گونه آلودگی را به داخل محصولات می دهند. لذا در این خصوص باید توجه داشت که شکل عرضه محصولات به چه نحوی است. پیشنهاد ما در این خصوص استند ها و محفظه های آجیل و خشکبار آکاربو می باشند. که به بهترین شکل محصول را نگهداری وعرضه می نمانید و اجازه ورود آلودگی را به داخل محصول نمی دهند.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

0
انتقال به واتساپ
1
سلام
برای ارتباط با مشاور آکاربو از طریق واتساپ بر روی آیکون پایین کلیک کنید