طراحى دكوراسيون مغازه لبنياتى

 

برخلاف تصورات مردم، مغازه ها و مشاغل مختلف نيز مى توانند از يک دكوراسيون مدرن برخوردار شوند .

ايجاد تغييرات و به روز كردن فضاى داخلى مغازه ها تنها براى قشرهاى خاص محدود نمى شود بلكه در هر زمينه اى فعاليت كنيد مى توانيد با رعايت اصولى و تغييرات جديد براى فضاى مغازه خود بكار بگيريد.

با اين تغييرات و رعايت اصولى آن علاوه بر زيبايى ظاهرى موجب ساماندهى فضا و استفاده از حداكثر فضاى موجود نيز خواهد شد.

شما مى توانيد از افراد متخصص در زمينه طراحى و دكوراسيون داخلى كمک بگيريد چون افراد مجرب در تلاشند با بهترين شكل ممكن كار افرين ها را راضى نگه دارند و از جهتى سعى دارند در صنف هاى مختلف به ويژه طراحى دكوراسيون كلينک و دانپزشكى و …بهترين خدمات را در زمينه دكوراسيون ارائه دهند.

طراحى دكور مغازه لبنياتى

مغازه هاى لبنياتى و فروشگاه هاى كه محصولات لبنى عرضه مى كنند از سبک سنتى برخوردار هستند و صاحب هاى مغازه هاى لبنيات فروشى كمتر به فكر تغيير دكوراسيون ظاهرى مغازه هستند.

البته بايد دقت داشت كه اين مغازه در كجا و در كدام منطقه ها قرار دارند و اينكه شعبه يک برند خاصى هستند يا خیر.

اگر اين گونه باشد بدون شک دكوراسيون فعلى آن ها تا حدى متفاوت تر از بقيه هستند و بايد تغييراتى در دكوراسيون مغازه لبنيات ايجاد شود كه به نفعتان خواهد بود.

انواع لبنیات

                          انواع لبنیات

نكاتى در طراحى دكوراسيون مغازه لبنياتى

صاحبان مشاغل باید دقت داشته باشند كه براى افزايش فروش و موفقيت در كسب و كار خود علاوه بر كيفيت و تازگى محصولات كه در افزايش مشترى بسيار موثر است داشتن ظاهرى زيبا و چيدمانى منظم و متفاوت نيز در جلب مشترى بسيار تاثير گذار است. مطمئنا همه فروشندگان با همكاران خود در رقابت هستند و با به كارگيرى اصول هاى ويژه ميزان فروش خود را افزايش مى دهند.

زيباترين طراحى دكوراسيون مغازه لبنياتى

در مغازه هاى لبنياتى به دليل نوع محصولات نوع طراحى و چيدمان نيز متفاوت است و از يخجال هاى صنعتى برا محافظت از محصولات استفاده مى شود با اين حساب با توجه به نوع جهيزات مفازه هزينه ها نيز به نسبت افزايش پيدا مى كنند ولى انتخاب يخچال ها كاملا به عهده صاحب مغازه است.

نوع چيدمان و چينش هاى يخچال ها و استفاده بهينه از فضاى داخلى در لبنيات فروشى ها بسيار حائز اهميت است.

اگر فضاى داخلى مغازه كوچک باشد مى توانيد با بكار گيرى چيدمان درست تا حدى زيادى از فضاى كم استفاده بيشترى بكنيد و اين كار با طراحى و با راهنمايى از افراد مجرب صورت مى گيرد و راهنمايى لازم را ارائه مى دهند.

فواید لبنیات

                          فواید لبنیات

چيدمان طراحى دكوراسيون مغازه لبنياتى

در طراحى دكوراسيون مغازه لبنياتى به نورپردازى نياز دارد ولى نورپردازى آن با ساير فروشگاه ها متفاوت است و به يک نوركافى براى روشن شدن نياز داريد . محيطى كه نوركافى داشته باشد سالم تر و تميز تر است و مشتريان به هنگام ورود به مغازه احساس بهترى دارند.

نوع متريالى كه در طراحى دكوراسيون مغازه لبنياتى بكار مى رود بسيار قابل اهميت است و به اندازه بودجه شما بستگى دارد .

در اين فروشگاه ها يخچال بيشتر مورد استفاده است بكار گرفتن دكوراسيون هاى چوبى فضا را گرم تر مى كند به كار گرفتن قفسه ها براى قرار دادن محصولات و همچنين براى تست و نمونه ى محصولات به جذابيت و زيبايى ظاهرى مغازه كمک مى كند.

در طراحى دكوراسيون مغازه لبنياتى استفاده از رنگ هاى مناسب بسيار اهميت دارد. رنگ هاى روشن فضا را بزرگتر و تميز تر نشان مى دهد رنگ هاى شاد و رنگ هاى سفيد بيشتر مورد استفاده هستند.

 

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

0
انتقال به واتساپ
1
سلام
برای ارتباط با مشاور آکاربو از طریق واتساپ بر روی آیکون پایین کلیک کنید