طراحى دكوراسيون داخلى قنادى

امروزه يكى از دغدغه هاى صاحبان كسب و كار طراحى دكوراسيون داخلى واحد هاى تجارى و فروشگا ه ها است.

طراحى نماى داخلى بيرونى فروشگاه ها براى جذب مشترى و جذابيت آن بسيار موثر است.  در رابطه با قنادى ها نيز اين مسئله حائز اهميت مى باشد.

فروشگاه هاى محلى بين مردم از محبوبيت بالايى برخوردارند و بين مردم طرفداران زيادى براى خريدن و گشت و گذار دارد. اگر اين مغازه ها از طراحى زيبايى برخوردار نباشند و طراحى دكوراسيون داخلى در آن رعايت نشود افراد را به خود جذب نمى كند.

هرچقدر فروشگاه قنادى ظاهرى شيك و زيبا داشته باشد افراد زيادى را سمت خود مى كشاند و به افزايش فروش كمک مى كند طراحى دكوراسيون داخلى قنادى از استانداردهاى خاصى برخوردار است كه بايد به آن دقت كرد و رعايت آن به موفقيت در كسب و كار به شما كمک خواهد كرد ولى تنها استانداردها رضايت مردم را جلب نمى كنند.

استانداردهاى طراحى دكوراسيون داخلى قنادى

براى حفظ و رعايت استاندارد قسمت هاى مختلف قنادى در طراحى دكوراسيون ابتدا به سبک قنادى توجه كنيد و در نظر بگيريد كه قنادى سبک مدرن داشته باشد يا سنتى کار کنید.

وجود محصولات مدرن و سنتى نيز در طراحى تاثير گذار است بطور نمونه اگر شيرينى هاى سنتى محلى در اين قنادى به فروش مى رود، طراحى سنتى  قنادی را بسيار زيباتر مى كند پس در انتخاب سبک قنادى دقت كنيد كه به جذابيت آن كمک مى كند و فضا را دلچسب تر به مشترى ارائه مى دهد.

قفسه آجیل

قفسه آجیل

ويترين قنادى ،مهم ترين بخش طراحى داخلى قنادى ها

از مهمترين اولويت هاى كه در طراحى بكار مى رود و كارساز است ويترين قنادى است كه ظاهرى تميز و شيک داشته باشد. از رنگ و نورهاى زيبا و كافى براى زيبا جلوه دادن شيرينى ها استفاده شود تا توجه رهگذران را به خود جذب كند.

ويترهاى يخچالى مود استفاده به سليقه شما بستگى دارد بايد طورى باشد كه باعث رفت و آمد مشتريان نشود و محصولات را به خوبى در معرض ديد قرار دهد.

مى توانيد از يهجال هاى دو طبقه اى استفاده كنيد كه مناسب فروشگاه هاى بزرگ مى باشد.

وجود محصولات متفاوت و متنوع در قنادى

امروز وجود محصولات متنوع و متعدد در رقابت با رقيبان بسيار تاثير گزار است. بطور نمونه وجود دسر هاى مختلف در قنادى ها ظاهر زيبا و دلچسبى به مغازه و جذب مشترى مى كند.

وجود كيک هاى خاص و خانگى و قرار دادن آن ها در مركز ويترين به خاص نشان دادن محصولات كمک مى كند.

استفاده از ظروفى با جلوه زيبا

استفاده از ظروف خاص در طراحى دكوراسيون داخلى و استاندارد نشان دادن آن بسيار تاثير گذار است. بكار گرفتن ظروف با جلوه زيبا در قنادى بسيار حائز اهميت است. براى ويترين هاى زيبا از ظروف خاص براى زيبا جلوه دادن شيرينى ،شكلات و آجيل بكار ببريد و اگر برعكس باشد موجب شكست مى شود.

بايد در بكار بردن ظروف دقت كرد و براى هر محصول  متفاوت باشد. استفاده از ظروف متفاوت در جذب مشترى بسيار موثر است.

قفسه مدرن فروشگاهی

قفسه مدرن فروشگاهی

قفسه آجيل در قنادى

در چيدمان قفسه هاى آجيل بطور استاندارد بايد توجه كرد که مى توانيد نسبت به فضاى فروشگاه قفسه هاى آجيل را انتخاب كنيد . از جنس هاى مختلف مى توانيد بكار بگيريد  مثل چوبى و شيشه اى.

بطور معمول قفسه هاى آجيل و شكلات در قسمتى از مغازه قرار دارند كه فاصله اى با ويترين شيرينى ها دارد ولى در جايى قرار مى گيرند كه در معرض ديد مشتريان باشد.

بهتر است اين دو محصول را با فاصله قرار دهيد تا به نظم فضاى داخلى قنادى كمک كند بطور نمونه در بسيارى از قنادى ها قفسه هاى آجيل در قسمت وسط و درفاصله نزديكى ويترين ها در معرض ديد قرار مى گيرند.

نورپردازى يخچال هاى قنادى

يكى از مهمترين نكات در طراحى دكوراسيون داخلى فروشكاه نورپردازى است.

هرچقدر فضا ظاهر فروشگاه زيبا باشد و يا از يخچال هاى مدرن در قنادى استفاده شود ولى نورپردازى آن زيبا و كافى نباشد محصولات بخوبى جلوه داده نمى شود. محصولات شما به خوبى در معرض ديد قرار نمى گيرد البته بايد به نور كافى فروشگاه نيز دقت كرد تا مشترى به راحتى محصولات دلخواه و موجودرا ببينيد.

در اين مطلب سعى داشتيم تا تمام استانداردهاى موجود در طراحى دكوراسيون داخلى قنادى را بازگو كنيم. يكى از مهمترين نكات در طراحى داخلى قنادى نظم قفسه ها و نحوه چيدمان محصولات است كه مغازه فضاى کافى را براى مشترى ارائه دهد و مشترى با خيال راحت بتواند خريد كند.

براى افزايش فروش و جذب مشترى هرچقدر فضاى قنادى منظم تر باشد شما بيشتر به هدف نزديک مى شويد.

قفسه مخصوص خشکبار و آجیل و شکلات

بعضی از قنادی ها در فروشگاه خود علاوه بر پخت و فروش شیرینی، آجیل و خشکبار نیز به فروش میرسانند. استفاده از استندهای فروشگاهی مناسب و شیک بسیار مهم است. استند های مکانیزه فروشگاهی آکاربو علاوه بر کارایی فوق العاده، زیبایی منحصری نیز دارند.

قفسه فروشگاهی و استند مدرن

قفسه فروشگاهی و استند مدرن

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

0
انتقال به واتساپ
1
سلام
برای ارتباط با مشاور آکاربو از طریق واتساپ بر روی آیکون پایین کلیک کنید