قفسه عینک

به ۶ نکته که در زمینه قفسه­ عینک فروشی توجه فرمایید:

۱-به تفکیک عینک­ها از هم در قفسه ­ها توجه کنید

ضمن اینکه قفسه­ های ظریف و زیبایی را باید انتخاب کنید، به تفکیک اجناس از یکدیگر نیز باید توجه ویژه داشته باشید. باید فراموش نکنید که قفسه­ها باید طوری از هم تفکیک شده باشند که مشتری به راحتی به سمت قفسه­ های مخصوص اجناس و عینک­های خود برود.

به عنوان مثال به راحتی عینک­های کلاسیک، بچهگانه، آفتابی، مطالعه، عینک­های بی قاب، عینک­های اسپرت و … تفکیک شده باشد.

باید به خاطر داشته باشید برای انجام شدن هر چه بهتر فرایند قیمت­گذاری، می­توانید از استندهای کوچک و زیبایی که متناسب با کاربری قفسه­ها طراحی شده است، استفاده کنید.

استفاده از استندها و چیدن مناسب و درست محصولات علاوه براینکه به مشتری در جهت خرید راحت و بهتر کمک خواهد کرد، به فروشندگان نیز کمک خواهد کرد که محصول را بهتر و راحت­تر به مشتری معرفی کنند.

۲-به زیبایی، نور، لوکس بودن و تمیز بودن فضا و قفسه ­ها توجه کنید.

عینک تا حدودی از لوازم و تجهیزات درمانی به شمار می­رود بنابراین باید در محیط تمیزی نگه­داری شوند.

اما تنها عینک مصرف درمانی ندارد، بسیاری از افراد صرفا برای تنوع، خوشتیپی و … ممکن است از آن استفاده کنند. بنابراین جزو نیازهای اولیه  برخی افراد ممکن است نباشد. با این وجود ممکن است تنوع محصولات و زیبایی چیدمان عینک­ها در قفسه­های شیک به راحتی مشتری را جذب کند.

بنابراین سعی کنید به شیک بودن و جذاب بودن فروشگاه و قفسه­ها توجه ویژه داشته باشید.

ضمنا باید توجه ویژه به نور و نوع قرار گرفتن قفسه­ها داشته باشید. قفسه­ها باید در معرض نور و دمای مناسب باشند تا در اثر گذر زمان، ظاهر، رنگ و کیفیت عینک­ها و قفسه­ها تغییر پیدا نکند.

قفسه­های عینک فروشی به دلیل ظریف و زیبا بودن به صورت فلزی ساخته نمی­شوند بنابراین به دلیل اینکه جنس آنها از ظرافت­های خاصی برخور دار است، لازم است در نگهداری آنها نیز توجه ویژه داشت.

۳-قفسه عینک­های پرمصرف یا حراجی را در دسترس قرار دهید

معمولا اکثر فروشگاه­ها یک قفسه تکی که در دسترس نیز است را به محصولات اف خورده اختصاص می­دهند. این به مشتری کمک می­کند که با توجه به هزینه­ای که میخواهد برای عینک خریدن کند، عینک مورد نیاز خود را ب سهولت انتخاب کند.

ممکن است مشتری به دنبال بهترین نوع عینک باشد.

می­توان از قفسه تکی نیز برای فروش عینک­های گران قیمت نیز استفاده شود. در این حالت هم باز مشتری به راحتی می­تواند عینک گران و مارک خود را پیدا کند.

سعی کنید محصولات و عینک­های گران را در قفسه­هایی که به حالت کمد هستند و در دار هستند نگهداری کنید.

این عمل باعث خواهد شد که در اثر اتفاقات پیش­بینی نشده و یا حتی برخورد شما یا فروشنده­ها با آنها، عینک­های گران قیمت شما آسیب نبیند.

۴-به فانتزی بودن و ظرافت قفسه ­های عینک فروشی توجه کنید

بیشتر برای قفسه­های عینک مخصوص به کودک باید به این موضوع توجه کرد. قفسه مخصوص عینک کودکان را می­توانید با اشکال هندسی غیر موزون و یا حتی قفسه­های عروسکی نیز طراحی کرد و این طراحی به راحتی به زیبایی، ظرافت و حتی جذب کودکان و مشتری کمک ویژه داشته باشد.

۵-به کیفیت و جنس قفسه­ های عینک توجه کنید

تا اینجا بیشتر به زیبایی و لوکس بودن قفسه ­ها توجه کرده­ایم اما باید این اصل را فراموش نکنیم که عینک جزو محصولات گران و قیمتی به شمار می­رود و باید در انتخاب قفسه با کیفیت، جنس و کیفیت محصول را در نظر داشته باشید.

برخی قفسه­ها به دلیل آنکه از محصولات بازیافتی بی­کیفیت هستند و یا از جنس­های کاغذی و … است، اصلا کیفیت مناسبی ندارد و به سرعت در مقابل ضربات احتمالی شکسته خواهند شد.

۶-استفاده از درهای شیشه­ای جهت محافظت از محصول

افزایش قیمت عینک­ها و ظرافت و شیشه­ای بودن عینک­ها اهمیت استفاده از قفسه­های محافظ­دار و در دار را بیش از پیش می­کند.

باید به این نکته توجه داشته باشید که نباید قفسه­ های عینک خارج از دسترس مشتری و فروشنده چیده شود.

قفسه­های را در قسمت میانی فروشگاه نصب کنید که به راحتی درسترس افراد و قابل دید همگان باشد.

 

 

 

 

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

0
انتقال به واتساپ
1
سلام
برای ارتباط با مشاور آکاربو از طریق واتساپ بر روی آیکون پایین کلیک کنید