استفاده بهينه از فضاى فروشگاه با قفسه های مدرن

آيا تا بحال فكر كرده ايد كه هر متر از متراژ فروشگاه شما با يك هزينه اى خريدارى يا اجاره شده است؟ بنابراين هر چقدر بتوانيد مفيدتر از فضاى فروشگاه استفاده نماييد، همانقدر سود شما به نسبت سرمايه اى كه صرف مى كنيد بيشتر خواهد شد.

امروزه نحوه ى تزيين و استفاده بهينه از فضاى فروشگاهى خود به صورت کاری در آمده است كه در دانشگاه ها تدريس مى شود.

اينكه فلان قفسه در كدام گوشه مغازه باشد، يا به ديوار مغازه نصب شود، يا به جاى قفسه هاى معمولى از قفسه هاى مدرن فروشگاهى استفاده كنيد. كه هم جاى كم اشغال مى كنند. و هم در ميزان فروش و زيبايى فروشگاه تاثير دارد.

استفاده درست از رنگ ها تاثير زيادى در بهبودى فضاى فروشگاه شما دارد. به نظم دهى توجه داشته باشيد. براى نظم دهى در فضاى فروشگاه از ايده هاى مناسب و مقرون به صرفه استفاده كنيد.

با چيدمان مناسب فروشگاه، شما مشتريان زيادى را جلب مى كنيد. و فروش افزايش مى يابد. و از متر به متر فضاى خود براى اين هدف استفاده كنيد.

استفاده از کمترین فضاها باعث جذب مشتری می شود

به كارگيرى يك استراتژى طراحی موفق و عملكرد فروشنده ها مى تواند در زمان مناسب مشتريان را هدف قرار دهد. استفاده بهينه از فضاى داخل فروشگاه و ايجاد فضاى مناسب در داخل فروشگاه براى مشتريان خريد آن ها را راحتتر مى كند. تا بتوانند راحت تصميم بگيرند.

قفسه مدرن فروشگاهی

قفسه مدرن فروشگاهی

بطور مثال در يك فروشگاه مشتريان اجناس و كالاها را بررسى و مقايسه مى كنند. و به مشخصه و معرفى كالا و اجناس توجه دارند. و با فروشگاه هاى ديگر قياس مى كنند.

براى استفاده بهينه از فضاى فروشگاه بايد به بهترين شكل ممكن از فضاها استفاده كنيم. با بهينه سازى در فضاى فروشگاه و قفسه ها، مشتريان هنگام خريد مسيرى را در فروشگاه طى مى كنند.

 

با تقسيم بندی مناسب فضاى فروشگاه را به چند قسمت تقسیم کرده. که به مشتريان كمك بيشترى مى كند.

بايد دنبال راه هاى مناسب براى بهينه سازى باشيد. تا از قسمت هاى فروشگاه به خوبى استفاده كنيد. در نظر داشته باشيد كه زيبايى طراحى تنها ملاك نيست. بلكه ايجاد فضاى مناسب در فروشگاه براى جذب مشتريان ميسر است.

نكته مهمى كه بايد توجه كنيد كالاها را در نزديك و در دسترس قرار دهيد. در صورت استفاده از چند نوع چيدمان در فروشگاه ، بهتر است با جداكردن قسمت ها از هم ، مانع تردد در فروشگاه نشوید. نبايد فضاى فروشگاه شلوغ باشد. و به مشترى اجازه انتخاب کالا و مسير را بدهد .

پست های توصیه شده
نمایش 1 دیدگاه
ترک بک ها

یک نظر بدهید

0
انتقال به واتساپ
1
سلام
برای ارتباط با مشاور آکاربو از طریق واتساپ بر روی آیکون پایین کلیک کنید