استفاده از قفسه های فروشگاهی در دكور فروشگاه هاى كوچك

اولين نكته مهمى كه در طراحى فروشگاه هاى كوچك بايد توجه كرد، متراژ و اجناس آن فروشگاه مى باشد. نكته دومى كه بايد توجه كرد به دكوراسيون داخلى فروشگاه و ويترين فروشگاه است.

اگر شما داراى يك فروشگاه كوچك هستيد می توانيد با كمى خلاقيت دكوراسيون فروشگاه را طورى طراحى كنيد كه مشترى را جذب كند. طراحى دكوراسيون داخلى فروشگاه كار كمى سختى است. كه شما با ايده هاى جذاب مى توانيد طراحى كنيد.

چيزى كه بيشتر مورد توجه مشترى است، ويترين فروشگاه شما است. و شما بايد ويترين را با رنگ ها و اجناس شيك و جذاب بچينيد. تا متفاوت تر از فروشگاه هاى اطراف باشد.

ویترین و قفسه های فروشگاهی

ویترین و قفسه های فروشگاهی

در فروشگاه هاى كوچك قفسه بندى مهمترين بخش طراحى است. با قرار دادن قفسه ها در كناره هاى ديوار و طبقه بندى اجناس درون قفسه ها در فروشگاه هاى كوچك قفسه ها را ادامه دهيد تا زير سقف و از فضاى زير سقف مفيد استفاده كنيد.

در طراحى فروشگاه هاى كوچك قفسه ها را به جاى افقى عمودى قرار دهيد. تا فضاى بيشترى داشته باشيد.

چند روش ساده برای بزرگ نشان دادن فضای فروشگاه

شما مى توانيد با اصول مناسب فضاى فروشگاه كوچكتان را بزرگتر جلوه بدهيد. و فضاى فروشگاه را تفكيك كنيد. ميزان نور فروشگاه را بيشتر كنيد، تا فضاى فروشگاه دل بازتر شود.

از رنگ هاى روشن استفاده كنيد. يكى از كارهايى كه فضاى كوچك را بزرگتر جلوه مى دهد، استفاده از رنگ هاى روشن است كه بازتاب خوبى دارد. و جذابيت خاصى به فروشگاه مى دهد.

قفسه های فروشگاهی

قفسه های فروشگاهی

براى فروشگاه هاى كوچك از كفپوش هاى براق و صيقلى استفاده كنيد. تا به بازتاب نور كمك كند.

براى دكوراسيون فروشگاه هاى كوچك به نور پردازى توجه داشته باشيد و ترفندهاى نورپردازى براى بزرگتر ديده شدن فضاى كوچك مغازه خيلى مناسب است. سعى كنيد با نور كافى فضاى كوچك فروشگاهتان را بزرگتر جلوه دهيد.

ترفندهایی برای مغازه های کوچک با اجناس زیاد

اگر مى خواهيد در فروشگاه كوچك در چيدمان از كالاهاى زيادى استفاده كنيد، مى توانيد با رنگ هاى خنثى براى دكور و قفسه بندى از بى نظمى و شلوغى بيش از حد فروشگاه بكاهيد.

هنگامى كه مشترى وارد فروشگاه كوچك شما مى شود، احساس خوب داشته. و جذابيت طراحى را حس می كند. در طراحى فروشگاه هاى كوچك به تردد و رفت و آمد داخل فروشگاه توسط مشتريان توجه كنيد.

كالا ها و اجناس را جورى بچينيد كه در معرض ديد مشترى باشد. و با ورود مشتريان به فروشگاه، تحت تاثير طراحى فروشگاه قرار گیرد. و مشتريان به مشكل برنخورند و به راحتى و آسانى خريد كنند.

پست های توصیه شده
نمایش 2 دیدگاه
ترک بک ها

یک نظر بدهید

0
انتقال به واتساپ
1
سلام
برای ارتباط با مشاور آکاربو از طریق واتساپ بر روی آیکون پایین کلیک کنید