طراحى فروشگاه خشكبار و آجيل فروشى

همانطور كه مى دانيد يكى از اصلى ترين عوامل در فروشگاه هاى آجيل فروشى و هر فروشگاه دیگری، نوع طراحى و دكوراسيون مى باشد. كه به جذب مشترى و فروش كمك مى كند. و سبب افزايش فروش و سود مى شود.

نکات طراحى فروشگاه خشكبار و آجيل فروشى

شما براى داشتن يك دكوراسيون مناسب بايد همه جزييات فروشگاهتان را در نظر بگيريد. تا مشتريان براحتى جذب مغازه شوند. و خريد كنند. در طراحى دكوراسيون مغازه آجيل فروشى دو نكته مهم كه بايد به آن دقت داشت دكوراسيون داخلى و خارجى مغازه است.

بايد در نظر گرفت طراحى خارجى بايد طورى باشد كه باعث جذب مشترى شود. در نهايت طراحى اگر زيبا باشد موجب جذابيت و جذب مشترى به داخل مغازه خشکبار و آجيل فروشى مى شود. و بعد از آن وقتى مشترى وارد مغازه مى شود، نوع چيدمان و طراحى بايد طورى باشد كه چشم مشترى را به خود جلب كند .

چند نكته كاربردى در طراحى فروشگاه خشكبار و آجیل فروشی

شما بايد در نگهدارى آجيل و خشكبار دقت كنيد. كه در دماى ٢٠تا٢٣درجه سانتى گراد نگهدارى شود. پس در مغازه ها گرم بودن و سرد بودن محیط بسيار حائز اهميت مى باشد. و زمانی که مشترى وارد مغازه مى شود، با رايحه و عطر آجيل كه اشتها انگيز است، مشترى جذب شود.

يك طراحى و دكور مناسب و شيك نه تنها در نظم بخشيدن و زيبا جلوه دادن مغازه كمك مى كند، بلكه نوع چيدمان در انتخاب مشترى نيز بسيار موثر است. امروزه با پيشرفت در زمينه هاى طراحى و دكوراسيون مى توانيد سبك هاى مدرن و زيبا را جايگزين سبك هاى سنتى و قديمى كنيد. كه اين كار به فروش بيشتر كمك مى كند .

فروشگاه خشكبار و آجيل فروشى

طراحی سنتی فروشگاه خشكبار و آجيل فروشى

استفاده از استند و قفسه خشکبار

امروزه به دليل زياد شدن مغازه هاى آجيل فروشى و مقابله كردن آجيل فروختن در بازار با يكديگر و تنوع بالا و نحوه چيدمان استفاده از قفسه هاى شيک و مدرن براى ساماندهى فضاى مغازه بسيار كاربردى است. بنابراين استفاده از قفسه هاى شيشه اى و مدرن كه نه تنها مرغوبيت محصولات قابل رويت مى باشد بلكه در بهداشتى بودن و جذب مشترى نيز تاثير گذار مى باشد.

استفاده از استند و قفسه خشکبار برند آکاربو می تواند شما را در این مسیر کمک کند. و به زیبا شدن فروشگاهتان کمک می کند. قفسه های بهداشتی آکاربو علاوه بر اینکه زیبا ، مدرن و کارکردی آسان دارند، بهداشتی نیز می باشند. و شما می توانید خشکبار و آجیل تمیز و با کیفیت به مشتریان بفروشید.

فروشگاه خشكبار و آجيل فروشى - قفسه خشکبار

فروشگاه خشكبار و آجيل فروشى – قفسه خشکبار

به كار گرفتن رنگهاى مناسب در مغازه هاى خشكبار و آجيل فروشى ها جذابيت و حس هيجان و خريد را به مشترى مى دهد. رنگ هاى مناسب موثرترين عوامل در طراحى بوده كه بسيار تاثير گذار هستند.

از دیگر مزایای استند خشکبار آکاربو ، تنوع رنگ بندی بدنه و شیرهای خروجی آن می باشد که می توانید مطابق با رنگبندی فروشگاه و لوگو فروشگاهتان ، این قفسه ها را سفارش بدهید.

فروشگاه خشكبار و آجيل فروشى - استند خشکبار

فروشگاه خشكبار و آجيل فروشى – استند خشکبار

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

0
انتقال به واتساپ
1
سلام
برای ارتباط با مشاور آکاربو از طریق واتساپ بر روی آیکون پایین کلیک کنید