طراحى مغازه خشكبار و آجيل با استفاده از قفسه های مدرن آکاربو

يكى از اصلى ترين عوامل تاثير گذار در جذب بيشتر مشترى و افزايش فروش، طراحى مغازه مى باشد. و بايد براى طراحى مغازه به همه جوانب در مغازه خشكبار و آجيل توجه داشت. و طراحى ويترين و داخل مغازه جورى باشد كه موجب جذابيت و جذب مشترى به داخل مغازه شود.

داشتن ويترين مناسب مشتريان را به داخل مغازه آجيل فروشى دعوت مى كند. و در اين مرحله بايد به دكوراسيون داخلى نيز دقت كرد. كه طراحى داخلى جذاب مى تواند بيننده را جذب كند. و وسوسه انگيز باشد. در مغازه خشكبار و آجيل فروشى ها تنها كيفيت محصولات كافى نيست. بلكه بايد به نوع ارائه و نشان دادن و ديزاين مغازه نيز پرداخت.

مغازه خشکبار و آجیل

مغازه خشکبار و آجیل

نكات نگهدارى خشكبار و آجيل

در نگهدارى آجيل و خشكبار بايد دقت داشت كه دماى لازم (٢٠الى ٢٣)درجه سانتى گراد باشد. بنابراين گرم بودن و سرد بودن محيط خيلى اهميت دارد.
يك دكور مناسب نه تنها در نظم بخشيدن مغازه كمك مى كند، بلكه چيدمان درست مى تواند در انتخاب مشترى كمك كند. و امروزه باتوجه به پيشرفت در زمينه طراحى دكوراسيون، مى توان سبك سنتى را به مدرن تبديل كرد.

به دليل رقابت بازار آجيل فروشان و تنوع بالا در مغازه ها و نحوه ى چيدمان، استفاده از قفسه هاى مدرن و جديد براى ساماندهى فضا مورد استفاده قرار مى گيرد. و بنابراين استفاده از قفسه هاى شيشه اى و مدرن و شيك كه محصولات به راحتى قابل رويت هستند، تاثير زيادى براى جذب مشترى و افزايش خريد مشترى دارد.

مغازه آجیل و خشکبار با قفسه های مدرن

طراحی مغازه آجیل و خشکبار با قفسه های مدرن

استفاده از رنگ ها در مغازه خشكبار و آجيل

رنگ يكى از موثرترين عوامل در طراحى مغازه آجيل فروشى است. بايد چيدمان و رنگ بندى استفاده شده در مغازه خشكبار و آجيل طورى باشد كه حس هيجان و خريد را به مشترى بدهد. و استفاده از رنگ های مناسب تاثير گذارى روى مشترى دارد.

پست های توصیه شده
نمایش 3 دیدگاه
ترک بک ها

یک نظر بدهید

0
انتقال به واتساپ
1
سلام
برای ارتباط با مشاور آکاربو از طریق واتساپ بر روی آیکون پایین کلیک کنید