قفسه فروشگاهی آکاربو ، قفسه بهداشتی فروشگاه برای روزهای کرونا

اين روزا استفاده از استند ها در فروشگاه ها و هايپر ماركتها بسيار رواج پيدا كرده است. شركت آكاربو يكى از سازنده هاى موفق و خلاق استندهاى مخصوص آجيل و حبوبات براى سوپر ماركتها و فروشگاه ها است. با وجود اين استندها در فروشگاه ها شما مى توانيد بدون دخالت يا تماس دست محصولات را بفروش برسانید. براى جلوگيرى از ورود ويروس كرونا به داخل محصولات بسيار كاربردى است.

پاك سازى استندهاى فروشگاهى آركابو بسيار آسان است و شما براحتى مى توانيد محصولات را جابجا كنيد بدون دخالت دست به آسانى قابل جايجايى است كه از شيوع ويروس كرونا جلوگيرى مى كند .

نگهداری محصولات در قفسه بهداشتی فروشگاه

با استفاده از استند هاى بهداشتی آركابو كه داراى شيرهاى مخصوصى است كه بدون تماس دستهاى آلوده براحتى محصولات خارج مى شود .

استندهاى فروشگاهى آركابو با مواد آنتى باكتريال ساخته شده است باعث بهداشتى بودن محصولات مى شود و داراى محفظه در روى استند هستند، كه از ورود گرد و غبار و ويروس هاى بيمارى مختلف مانند ويروس كرونا به داخل محصولات جلوگيرى مى كند .

استفاده از استندهاى آكاربو در فروشگاه ها خيال مشتريان و فروشنده را نسبت به خريد و فروش محصولات بدون تماس دست و از ورود ويروس كرونا را آسوده كرده است .

قفسه بهداشتی آکاربو

قفسه بهداشتی آکاربو

استند هاى آكاربو در طرح ها و رنگ ها و مخزن هاى كوچك و بزرگ طراحى شده است. كه محصولات داخل آن ها قابل لمس نيست و اين باعث مى شود از ورود ويروس كرونا جلو گيرى كند.

مخزن اين استند ها براحتى تميز مى شوند و قابل ضد عفونى كردن هستند. و مى توانيد محصولات را براحتى داخل مخزن ها بازگردانيد.

ظرفیت و حجم قفسه آکاربو

قفسه هاى فروشگاهی آكاربو فضاى كمترى از فروشگاه را مى گيرد. و باعث مى شود مغازه فضاى بيشترى داشته باشد و مشتريان با رعايت فاصله ايمنى از فروشگاه خريد كنند .

استند فروشگاهى آركابو ظرفيت مخزن هاى بالايى دارند كه مدت زمان تعويض محصولات را كم مى كند. در نتيجه تماس كمترى در هنگام پر كردن محصولات صورت مى گيرد .

كرونا بيمارى است كه از طريق تماس دست نيز انتقال مى يابد و بايد اصول بهداشتى را رعايت كرده و بسيار جدى بگيريد. به اميد اينكه با همكارى شركت سازنده استندهاى فروشگاهى آكاربو كرونا را شكست دهيم.

پست های توصیه شده
نمایش 4 دیدگاه
ترک بک ها

یک نظر بدهید

0
انتقال به واتساپ
1
سلام
برای ارتباط با مشاور آکاربو از طریق واتساپ بر روی آیکون پایین کلیک کنید