قفسه فروشگاهى مدرن در سوپر ماركت ها و شیرینی فروشی ها

در هنگام دكوراسيون سوپرماركتها بايد به فضاى آن دقت كرد. تا فضاى كافى و راحت براى خريد مشتريان باشد. مواد غذايى را ميتوانيد در استند هاى چند طبقه مخصوص در يك گوشه مغازه جاى دهيد. براى برنج ،حبوبات،چاى ،خكشبار كه هم جاى كمترى ميگيرند و حجم بيشترى، ميتوان داخل مخزن قرار داد .

نگهدارى حبوبات و خشكبار در سوپرماركت ها با استفاده از استندها فضاى كمترى مى گيرد. امروزه با استفاده كردن از استند ها مشكل شما حل شده است. این قفسه های فروشگاهی مدرن به شما كمك میكند که از فضاى مغازه به درستى استفاده كنيد.

قفسه های مدرن فروشگاهی چون به صورت محفظه های بسته هستند، و با زمين فاصله دارند، محصولات كيفيت خود را از دست نميدهند. و مرغوبيت خود را حفظ مى كنند. محصولات داخل آن كمتر با هوا و رطوبت و گرد و خاك در تماس هستند. و از ورود حشرات داخل آن ها جلوگيرى مى شود.

بهترين روش نگهدارى از حبوبات و آجيل و خشكبار در سوپرماركتها و فروشگاه ها، به كار بردن قفسه های مدرن فروشگاهی هستند. كه هم راحت و شيك هستند. و هم فضاى كمترى از مغازه شما را ميگيرند. و دكوراسيون شيك و مدرنى دارند.

درون این قفسه ها محصولات بيشترى جاى ميگيرد. چون مخزن هاى بزرگى دارد و همچنین داراى شيرهایی هستند كه موقع خارج كردن حبوبات و… بهداشت رعايت مى شود. و داخل استند ها محصولات خراب يا فاسد نمى شوند.

قفسه های مدرن فروشگاهی

قفسه های مدرن فروشگاهی

انواع قفسه فروشگاهی مدرن

قفسه های مدرن فروشگاهی دارای انواع مختلفی هستند. انواع قفسه ها را در ادامه توضیح خواهیم داد.

استندهاى ١طبقه كه داراى ٣يا٤مخزن هستند. در هايپر ماركت ها و فروشگاه هاى بزرگ استفاده مى شوند كه روزانه فروش ميانگين ٢٠الى٣٠كيلوگرم محصول مى باشد.

استند C3

استند هاى ٢طبقه كه داراى ٦يا ٨مخزن هستند. ٣يا٤مخزن در طبقه هاى پايين و ٣يا٤مخزن در طبقه هاى بالا.

استند c23

استندهاى ٣طبقه داراى ٩يا١٢مخزن هستند. كه در اين استند ها شما مى توانيد ٩يا١٢محصول مختلف قرار دهيد.

استند c34

همانطور كه گفته شد، استند ها علاوه بر اينكه فضاى كمترى ميگيرند، بسيار شيك و مدرن هستند و جلوه و زيبايى خاصى به ظاهر مغازه شما مى دهند.

در فروشگاه هايى كه از اين استند ها براى محصولات خود بكار می برند مشتريان با خيال آسوده و راحت محصولات با كيفيت را مشاهده مى كنند و با رضايت خريد مى كنند.

پست های توصیه شده
نمایش 6 دیدگاه
 • Ahmad
  پاسخ

  سلام
  قفسه فروشگاهی با سایز و اندازه مغازه و فروشگاه بصورت سفارشی هم انجام میدید؟
  یعنی میخوام که دقیقا به اندازه فروشگاهم باشه که از فضا بتونم استفاده مفید کنم

  • adeleh azadi
   پاسخ

   سلام ابعاد ثابت هست. برای اندازه های سفارشی با شماره زیر تماس بگیرید. ۰۲۱۲۲۳۸۳۸۲۶

ترک بک ها

یک نظر بدهید

0
انتقال به واتساپ
1
سلام
برای ارتباط با مشاور آکاربو از طریق واتساپ بر روی آیکون پایین کلیک کنید