استفاده از استندهای مکانیزه آکاربو برای نگهداری و جلوگیری از مرطوب شدن آجیل و خشکبار

یکی از تنقلات محبوب بین مردم، آجیل میباشد. آجیل و خشکبار به طور معمول در ماه های مرداد و شهریور به عمل می آیند. برای اینکه آجیل برای مدت طولانی تری باقی بماند ، بهتر است که در محیط گرم و مرطوب نگهداری نشود.

بنابرین آجیل را در سردخانه ها نگهداری میکنند. افرادی که به صورت عمده آجیل را به بازار ارائه میدهند ، آن را به صورت خام نگهداری میکنند.

تفاوت بین آجیل خام و بو داده

تفاوت بین آجیل خام و بو داده مقدار نمکی است که در آجیل بو داده بکار برده شده است . فروشندگان آجیل را به صورت خام میخرند و نسبت به فروششان آن را بو میدهند.

آجیل در استندهای مکانیزه

آجیل در استندهای مکانیزه

مصرف آجیل خام خواص بیشتری دارد و مصرف نمک باعث بیماری های قلبی و عروقی میشود. بهترین زمان مصرف آجیل بو داده مدت زمانی بین دو الی سه هفته میباشد.

اگر آجیل در محیط گرم و مرطوب نگهداری شود، باعث بروز عوامل بیماری زا مانند قارچ ها میشود. یکی از قارچ هایی که بسیار بیماری زا است قارچ مولد “آفلاتوکسین” است.

استفاده از استندهای مکانیزه برای نگهداری از آجیل و خشکبار

مهمترین عاملی که باعث طول عمر بیشتر برای آجیل میشود ، محیطی است که در آن نگهداری میشود.

در مناطق شمالی و جنوبی کشور میزان رطوبت هوا بالاست و باعث فاسد شدن محصول میشود. پس آجیل نیازمند محفظه ای است که رطوبت به درون آن نفوذ نکند.

فروشندگان میتوانند با استفاده از استند های مکانیزه آکاربو ، برای مدت طولانی تری آجیل را نگهداری کنند.

استندهای مکانیزه آکاربو

استندهای مکانیزه آکاربو

استند های مکانیزه آکاربو طوری طراحی شده اند که ۶۰ الی ۷۰ درصد از نفوذ رطوبت به درون محفظه ها جلوگیری میکنند. در قسمت بالایی استند ها ( سقف کار) درپوش هایی به کار برده شده است که ۶۰ الی ۷۰ درصد از نفوذ رطوبت به درون محفظه ها جلوگیری میکند.

افرادی که از استند های آکاربو استفاده میکنند، علاوه بر کمک به سالم ماندن محصولات ، فضای فروشگاه خود را بروز کرده اند.

آکاربو ، برند نوآوری

پست های توصیه شده
نمایش 3 دیدگاه
ترک بک ها

یک نظر بدهید

0
انتقال به واتساپ
1
سلام
برای ارتباط با مشاور آکاربو از طریق واتساپ بر روی آیکون پایین کلیک کنید