قفسه فروشگاهی برای ارائه بهداشتی محصولات

در هنگام طراحى در سوپرماركت ها و فروشگاه ها بايد به چيدمان و فضاى كافى و راحتی مشتريان توجه کنید. مى توانيد مواد غذايى و حبوبات و آجيل و چاى و قهوه را در استندهاى فروشگاهى عرضه كنيد. كه اين كار خيلى به رعايت بهداشتى محصولات كمك مى كند.

امروزه داشتن فضاى فروشگاهى زيبا باعث افزايش فروش مى شود.

امروزه در برخى از فروشگاه های خاروبار و آجيل به صورت فله اى به فروش مى رسد. كه خاروبار و آجيل را در ظروف هاى در باز و غير بهداشتى كه در معرض گرد و غبار هستندف عرضه مى شود. و به دليل خالى شدن تدريجى محصولات، فروشنده مدام در حال پركردن محصولات است. كه اين كار باعث مى شود كه محصولات ته ظروف باقى بمانند و كهنه يا فاسد شوند.

قفسه فروشگاهی

قفسه فروشگاهی

به دليل در دسترس بودن محصولات هميشه در حال لمس شدن هستند. كه اين عامل باعث غير بهداشتى محصول مى شود.

قفسه های فروشگاهی آکاربو

بنابراين امروزه فروشگاه ها از استندهاى جديد كه از مواد آنتى باكتريال ساخته شده است، در فروشگاه ها استفاده می کنند.

اين استند ها علاوه بر محفظهاى در بسته و مخزن هاى حجيمى كه دارند، نماى زيبايى به فروشگاه شما مى دهند. كه پر كردن مخزن ها بسيار راحت و بهداشتى است.

قفسه فروشگاهی و استند مدرن

قفسه فروشگاهی و استند مدرن

و همچنين در هنگام خريد داراى شيرهاى مخصوص كه خيلى راحت و سريع بدون تماس دست محصولات خارج مى شود. و بهداشتى رعايت مى شود به اين دليل افراد با خيال راحت از محصولات خريدارى مى كنند. داخل اين استند ها محصولات خراب يا فاسد نمى شوند.

اين استندها به دليل اينكه با كف زمين فاصله دارند، هوا و رطوبت به داخلشان نفوذ نميكند. و در تابستان ها نيز از ورود حشرات به داخل محصولات جلوگيرى مى كنند. و محصولات كيفيت خود را حفظ مى كنند. كه مشتريان با مشاهده و رضايت خريد مى كنند .

بهترين روش رعايت بهداشت براى عرضه محصولات استفاده از استند هاى فروشگاهى بهداشتی آکاربو است.

استند ها از لحاظ كاربردى براى فروشگاهاى مواد غذايى و …نقش مهمى دارند.

پست های توصیه شده
نمایش 2 دیدگاه
ترک بک ها

یک نظر بدهید

0
انتقال به واتساپ
1
سلام
برای ارتباط با مشاور آکاربو از طریق واتساپ بر روی آیکون پایین کلیک کنید