استفاده هوشمندانه از استند های فروشگاهی در فضاهای کوچک

امروزه تعداد فروشگاه ها مخصوصا مغازه های کوچک روز به روز در حال افزایش است. و در محله ها و منطقه ها مغازه ها و سوپرمارکت های کوچک وجود دارد. فروشندگان و مغازه داران با هم در رقابت هستند تا بتوانند با طراحی و راهکارهای جدید مغازه خود را ایده آل کنند.

شما باید در طراحی مغازه کوچک خود دقت کنید. تا توجه مشتریان و رهگذران را جلب کند. جذاب بودن محیط سوپرمارکت باعث میشود مشتری زمان بیشتری برای خرید صرف کند. و این سبب میشود مشتری را به مشتری دایمی فروشگاه شما تبدیل کند.

چند ایده در مورد طراحی داخلی و قفسه فروشگاهی در مغازه های کوچک وجود دارد. که باعث میشود مشتری و سوددهی بیشتر شود.

اگر قصد دارید کسب و کار راه بیندازید باید به چند نکته توجه کنید:

نکات مهم در فضاهای کوچک مغازه

برای طراحی فضای مغازه های کوچک به دلیل کمبود جا و محدود بودن باید در چیدمان محصولات در قفسه های فروشگاهی توجه کرد. از فضاهای بهینه استفاده کنید. و به طراحی فضای کوچک توجه کنید.

باید کالا ها را در مکان مناسب قفسه فروشگاه قرار دهید

انواع قفسه های فروشگاهی

قفسه نان ، قفسه حبوبات ، قفسه میوه و سبزیجات و قفسه خشکبار و آجیل.

باید سعی کنید فضای مغازه را شلوغ نکنید. و مرتب و منظم بچینید. با استفاده از قفسه های مناسب به فروشگاه های خود نظم و جلوه زیبا بدهید.

کالا ها را در ارتفاع های مختلف در قفسه ها قرار دهید. این کار باعث میشود مورد توجه مشتریان قرار گیرد و مشتریان به طبقات بالا نیز نگاه کنند.

به تعداد قفسه ها در مغازه ها باید دقت کنید. متناسب با فضا و اندازه فروشگاه شما باشد. و باید فاصله مناسب بین قفسه ها را رعایت کرد.

قرار دادن برچسب قیمت بر روی قفسه ها باعث راحتی و آسودگی مشتریان میشود.

همیشه قرار نیست همه جای مغازه را با قفسه های فروشگاهی دیواری سازمان دهی کنید شما میتوانید از قفسه های مدرن استفاده کنید.

استند مدرن

استند مدرن

در مغازه های کوچک میتوانید از قفسه های چند طبقه ای استفاده کنید فضای کمی میگیرد. و استفاده بیشتری میشود .

برای آجیل و خشکبار استفاده از استندهای فروشگاهی برای محافظت از هوا و رطوبت مناسب است و همچنین در تابستان از وارد حشره ها به داخل حبوبات جلوگیری میکند.

قفسه و استند نان

شما میتوانید محصولات نان و غلات خود را در قفسه های نان قرار دهید. و مشتریانی که مایل به خرید نان هستند با دسترسی راحت به قفسه ها در هنگام خرید احساس خوبی به آنها دست میدهد. که اینکار باعث میشود مشتری جذب شود.

استند نان

استند نان

قفسه های میوه و سبزیجات

در هر فروشگاه داشتن قفسه های سبزیجات و میوه از لازمات است. چون میوه ها و سبزیجات از نیازهای همیشگی مشتریان میباشند.

شما میتوانید از قفسه ها و استند های مناسب در فروشگاه ها استفاده کنید و شما میتوانید با نصب چرخ زیر قفسه های میوه جات و سبزیجات جهت جا به جایی راحت استفاده کنید.

پست های توصیه شده
نمایش 2 دیدگاه
ترک بک ها

یک نظر بدهید

0
انتقال به واتساپ
1
سلام
برای ارتباط با مشاور آکاربو از طریق واتساپ بر روی آیکون پایین کلیک کنید